PSİKO SPİRİTÜEL ATÖLYESİ

Psiko-Spiritüel Atölyesi verimli ve sağlıklı bir hayat için tasarlanmış zihinsel ve ruhsal bilinç çalışmaları düzenler. Burada uyguladığınız teknikler uluslararası bilimsel verilerle kanıtlanmış olup evrensel yasalara da uyum sağlar.

Burada kendimizi özgürce ifade etme yetkisine sahip oluruz. Çalışmalarımız eğlenerek ve birbirimize destek vererek yapıldığı için bu bizim ruhsal yaratıcılığımızı geliştirir. Böylelikle enerji sistemimiz ve duyu organlarımız gelişir.

Uyguladığımız tüm teknikler hayatınızda yeni fırsatlar, yeni bir fark yaratmak için hazırlanmıştır. Böylece yolunuzu tıkayan tüm çöpleri boşaltmak için bir kere katılacağınız bu çalışmayı tüm yaşamınızda kullanabilirsiniz.

Bunları bizimle başarmanız için işimizi iyi ve farklı yapıyoruz. Hep daha bilimsel ve ileri çözümler üretmenin ve size özel çalışmanın keyfini yaşamaktan hiç vazgeçmiyoruz.

P-S.A ruhsal bilinç çalışmalarını minimal ücretlerle sunmaya gayret ediyor. Ayrıca workshoplar dışında da bizden her zaman yardım istemeniz mümkün. Tüm katılımalanmıza 3 ay müddetle ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. Hizmet ilkelerimizin 3 ana prensibi :

Dürüstlük, Yalınlık, Samimiyet